תגובות של כלות בעקבות הטבילה שלפני החתונה

תגובות של כלות בעקבות הטבילה שלפני החתונה

“זו הייתה חוויה מוארת מאד. רגע מקודש שאנצור לעד. הרגשתי שהתפילות שלי ממש נשמעות הערב, ואני מלאת תודה על כך!… (דארה). 

“רגע מרומם וממלא השראה בחיי! הפעם הראשונה שלי במקווה הרגישה ‘טבעית’ כל כך. כעת אני מרגישה מוכנה לעמוד תחת החופה ולהתחיל את החיים החדשים כאישה נשואה. מתוך הכרת תודה ואהבה גדולה להשם…” (רוני)

“…זו הייתה חוויה מדהימה, רוחנית ומרגשת. אני ממליצה לכל כלה יהודייה להצטרף לחוויית ההכנות למקווה ולטבילה. את חייבת את זה לעצמך, כדי לחוות את התחושה הזו. תודה רבה! זה הפך את ההכנות לחתונה שלי למשמעותיות הרבה יותר…” (מישל)

“…איזו דרך מופלאה להתחיל בה את החיים החדשים שלי. ואני חשבתי שאני הולכת למלון מפנק אחרי החתונה… נראה שקיבלתי טעימה מוקדמת! וואו! המקום פשוט יפהפה! תודה רבה!” (תמי)

“איזו חוויה חדשה ונפלאה! זה היה כל כך יפה ושלוו. זיכרון שאנצור…” (נעמי)

“הגעתי למקווה הערב, וזה לא היה מפחיד בכלל! נהניתי כל כך וזה היה מיוחד ממש! תודה רבה! (מליטה)

“הרגע הזה יישאר אתי הרבה אחרי שטקס החתונה יסתיים והלהקה תחזור הביתה. כך זה מרגיש להיות כלה יהודייה…” (דני)

“זו הייתה חוויה נפלאה ומלאת שלווה. אזכור את הפעם הראשונה שלי במקווה תמיד. זה היה משמעותי כל כך להגיע כאן בערב שלפני יום החתונה שלי…” (מישל)

“זו הייתה חוויה בלתי נשכחת! חוויה שאזכור לנצח! זה גרם לי להרגיש כמו כלה יהודייה אמיתית” (סימון)

“אני לא דתייה כל כך, ידעתי שאני רוצה ללכת למקווה לפני החתונה שלי, אבל קצת חששתי. היו לי כמה שיעורי הכנה עם רבנית חמה להפליא ומאד עדכנית, כך שהייתי ממש נרגשת לקראת החוויה.

החוויה עצמה הייתה הרבה יותר רוחנית ומרוממת מכל מה שתיארתי לעצמי… הבלנית גרמה לי להרגיש כל כך בנוח!… לא הכרתי אותה, אבל היא בהחלט תרמה לכך שהחוויה הזו היא אחת החוויות הכי חיוביות שחוויתי כיהודייה!” (אמה בלום) 

שתפי

ליקוט: חב"ד ליובאוויטש, מרקהם, טורונטו, ואמה בלום, מנצ'סטר, אנגליה.

קליל

מאמרים נוספים